Összeölelkező dallamok

2018. július 08., címkék: böszörményi gergely, művészetek palotája, református énekek hangverseny

„A Református Énekek-koncertsorozat és a Református Zenei Fesztivál egész Európában egyedülálló” – mondta köszöntőjében Böszörményi Gergely fesztiváligazgató. A XVII. Református Énekek-koncert közönsége megint megtöltötte a Művészetek Palotája hangversenytermét július 7-én.

Vállalni hitünket és erősíteni összetartozásunkat

2016. július 04., címkék: rzf, egyházzene, református énekek, református énekek hangverseny

Tizenötödszörre hangzottak fel református énekeink a budapesti Művészetek Palotájában július 2-án. A Kárpát-medencei egyesített kórusban idén – délvidéki, kárpátaljai, felvidéki és partiumi kórustagokkal együtt – tizenöt énekkar tagjai énekeltek.

A zeneszeretők adománya a kárpátaljai testvéreinknek

2015. július 06., címkék: református énekek hangverseny, református énekek, Kárpátalja, kárpátalja

Több, mint egymillió forint adomány gyűlt össze a nagy sikerrel megtartott, két nyári zenei rendezvényen.

Mennybe emelő énekszó

2015. július 01., címkék: református énekek hangverseny, református énekek, reformátusok lapja, egyházzene

Tizennegyedszer zengett református énekektől a budapesti Művészetek Palotája június 27-én. A háromszázhetven fős Kárpát-medencei egyesített kórust idén tizennyolc énekkar tagjai alkották.

Ismét a MÜPA színpadán

2012. július 02., címkék: református énekek hangverseny, 2012, egyházzene

Ismét a Művészetek Palotája Bartók Béla Nemzeti Hangversenytermének deszkáira állhatott június 30-án a Kárpát-medencei egyesített református kórus.